Jak v zimě pečovat o vlasy? 7 tipů pro štěstí

Jak v zimě pečovat o své vlasy, abychom zabránily jejich poškození? 7 tipů pro štěstí

Připravte se na chladné měsíce - vaše pleť to ocení

Letošní teplé dny jsou ta tam a nastává podzim, dny chladné a deštivé. Před samotnou zimou začněte pečovat o svou pleť a pokožku.

Bez čeho byste se rozhodně neměla obejít, aneb vychytávky v kosmetice

Máte pocit, že vaše kosmetická taška je až příliš přeplněna a vy nestíháte vše používat? Pak pro vás máme skvělé tipy na pomocníky, které vám ušetří nejen čas, ale také prostor a vaše peníze.

K čemu slouží kyselina hyaluronová v kosmetice

Snad každá z nás již alespoň jednou slyšela o kyselině hyaluronové. Ale víte, co pro naši pokožku dělá a jaké jsou její účinky? Kyselina hyaluronová je tělu zcela přirozenou molekulou.

Přírodní kosmetika na opalování HELAN

Letní měsíce a slunění jsou v plném proudu. Došla vám vaše oblíbená kosmetika na opalování a vy přemýšlíte, jestli se raději poohlédnout po něčem na přírodní bázi?

Italská přírodní kosmetika pro celé tělo

Také vyhledáváte raději kvalitní kosmetiku, která neobsahuje chemii a další tělu neprospěšné látky? Pak vám rozhodně přijde vhod italská přírodní kosmetika HELAN.

Proč používat pleťové sérum?

Snad každou praktickou ženu napadne otázka, proč nestačí hydratační krém? Odpověď je jednoduchá. Pleťové sérum dodá naší pokožce větší procento aktivních látek a působí v jejich hlubších vrstvách.

Přírodní kosmetika pro každodenní použití

Chcete sobě a své rodině pořídit kvalitní přírodní kosmetiku, kterou budete používat každý den? Nechcete řešit, zda vaše kosmetika neobsahuje chemické látky, parabeny a další nevhodné látky, které našemu tělu nijak neprospívají, ale naopak?

Nezapomínejte na svou pleť na cestách

Letní sezóna je v plném proudu a snad každý odjíždí na vytouženou dovolenou. Ani zde bychom však neměli opomíjet péči o naši pleť. Bohužel v cestovních zavazadlech není mnohdy příliš prostoru na všechnu kosmetiku, kterou používáme.

Péče o vaše ruce

Vaše ruce umí prozradit, kým jste, aniž byste to tušili. Ruce vyzradí, kolik je vám přibližně let, zda jste ve stresu, protože si koušete nehty, zda jste kuřák, protože jsou vaše nehty nažloutlé ….

Víte, že hormony mohou ovlivnit vrásky, akné i padání vlasů? Část 2.

V předchozím článku jsme se zaměřili na hormonální vlivy v průběhu menstruace a puberty. Je velmi známé, že hormony v našem těle jsou opravdu důležité, ale jejich vlivem vzniká v našem životě několik nežádoucích projevů.

Kontaktní údaje

Ilona Sobotková

Telefon: +420-602-500-147

Email:

Prodejci kosmetiky HELAN

eshop tendenceesence

Přihlásit se k odběru novinek

Mohlo by Vás zajímat