O přírodní kosmetice HELAN

Za úspěchem dekorativní kosmetiky značky LIQUIDFLORA stojí inovativní vědecké obory kosmetogenomika a glykobiologie. Výsledkem je řada technologicky pokročilého organického makupu, která představuje vrchol, kterého lze dosáhnout v oblasti organické kosmetologie.

HYALOBIURONIC TECHNOLOGY™

Patentovaná technologie, která vyjadřuje nový funkční koncept: efektivitu přírody. Glykobiologie kombinuje péči o pleť se dvěmi dobře zdokumentovanými přednostmi:

NÁRŮST ÚČINNOST díky pronikání intradermicky aktivních složek do pokožky, ZLEPŠENÍ HYDRATACE POKOŽKY tím, že pokožce dodává kyselinu hyaluronovou, která zprostředkovává fyziologickou biosyntézu, zodpovědnou za hloubkovou hydrataci kůže.

kOSMETOGENOMIKA: CÍLENÁ KOSMETICKÁ ODEZVA

Genomika přinesla lepší porozumění delikátním geneticky podmíněným mechanismům, které ovlivňují stav a vzhled pokožky. Tím se stala inovativním nástrojem, který skrze prvotní genetické zhodnocení umožňuje dosažení mnohem bezpečnějšího a efektivního využívání aktivních složek kosmetiky.

Studie provedená CR&D v Miláně prokázala, že komplex LEONTOPODIUM MERISTEM TECHNOLOGY™ hraje v porovnání s kompolexem LEONTOPODIUM MERISTEM mnohem efektivnější roli v prevenci stárnutí tím, že až 7x zvyšuje přítomnost bílkovin zodpovědných za obnovu pokožky. Výsledky jsou viditelné již 6 hodin po aplikaci.

PŘÍRODA A TECHNOLOGIE

Technologie MERISTEM HYALOBIURONIC TECHNOLOGY™: zrozena z přírody, zpřístupněna technologií.

Poslední generace látek vyvinutých z meristematických buněk. Tyto látky vylučované poupaty jsou klasifikovány jako fenylpropanoidy a jsou vysoce účinné při ochraně rostliny při řezu, zranění, stresu nebo termální radiaci včetně UV záření, nebo ve stavu zdánlivé smrti (např. při vysychání). Jsou-li správně aplikovány, pronikají do pokožky a spouští spefický biosyntetický proces pro zachování integrity. Fenylpropanoidy působí zejména coby antioxidanty a protizánětlivé faktory v závislosti na povahu rostlinných buněk, které jsou použity.

Leontopodium alpinum (horská protěž): Antioxidant - Působí proti stárnutí. Stimuluje reprodukci fibroplastů a napomáhá přírodním mechanismům, které jsou nezbytné pro obnovu pokožky. Brzdí činnost enzymů, které způsobují úbytek kolagenu a kyseliny hyaluronové. Chrání pokožku před nepřiznivými vlivy okolí a stárnutím. Výsledkem je obnovená, více hydratovaná, vypnutá pokožka.

Echinacea angustifolia: Obnovující - antioxidant - protizánětlivá. Napomáhá přirozené tvorbě kolagenu. Výsledkem je více hydratovaná, pružká a zpevněná pokožka. Díky své protizánětlivé a antioxidační činnosti chrání citlivou pokožku před škodlivinami z okolního prostředí.

Marrubium vulgare: Antioxidant – detoxikant. Neutralizuje volné radikály a zvyšuje obrannou schopnost pokožky. Posiluje enzymatický systém, který má na starosti přirozený proces detoxikace pokožky. Výsledek: komplexní ochrana před nepříznivým vlivem okolí a vlivy stárnutí.

Ekologická kvalita Výtažky z meristému využívané k výrobě aktivních složek jsou produkovány v Itálii v rámci ekologického technologického procesu bez genetické modifikace, bez plýtvání vodou, hnojení a jiných kontaminací.

FLORAYAL – HP™ KYSELINA HYALURONOVÁ: hloubkové pronikání kyseliny hyaluronové pro dvojnásobné zvláčnění.

Aktivní složka rostlinného původu bez genetické modifikace vytvořená z komplexu glykosaminoglykanů a nízkomolekulární kyseliny hyaluronové. Prostřednictvím selektivní absorbce ve vrstvách pokožky předávají rozdílné molekulární hmotnosti dvojnásobnou hydrataci tak, že podporují rozvoj nové kyseliny hyaluronové a fyziologicky zpomalují její vyprchávání. Výsledek: hloubková hydratace a sametová textura pokožky.