Připravte se na chladné měsíce - vaše pleť to ocení

péče o pleť v zimě

Letošní teplé dny jsou ta tam a nastává podzim, dny chladné a deštivé. Před samotnou zimou začněte pečovat o svou pleť a pokožku.

Dodat pokožce dostatečnou péči v zimních měsících by měla být samozřejmost pro každou ženu. Nejvíce pokožka trpí v přechodech z tepla do zimy a naopak. Přidá-li se vítr, pak vaše pleť opravdu trpí.

Jak se správně a velmi efektivně starat o pokožku v zimních měsících?

Správná péče v chladných měsících

V chladných měsících je potřeba používat hydratační krémy, které dodají naši pleti potřebnou elasticitu a hydrataci. Nemá-li pokožka dost hydratace, pak se zvyšuje riziko alergických reakcí, ekzémů a dalších podráždění. Takto přecitlivělá pokožka se může projevovat zarudnutím či loupáním a tím se může stát náchylnou ke kožním infekcím.

Hydratovat je vhodné i vícekrát za den. Proto se nezapomínejte mazat ráno, odpoledne a večer před spaním. Spánek pomáhá celému našemu tělu i pokožce, dochází k regeneraci sil.

Skvělý krém do chladných dní a zimního počasí je HELAN Gelový krém na pleť s červenými žilkami. Tento pleťový krém je vhodný pro každý typ pokožky a díky gelové konzistenci se parádně vstřebává a nezanechává mastný film na pokožce.

Proč používat tento kvalitní krém?

HELAN Gelový krém na pleť s červenými žilkami chrání před podrážděním a alergickým reakcím díky výtažkům z rostlin a přírodním olejům. Obsahuje i vitamín C, který chrání před volnými radikály. Za zvýšenou tvorbu kolagenu může výtažek z Gotu kola, může i za zlepšení krevního oběhu. Buňky v cévních stěnách jsou posíleny a zlepšuje se průtok krve.

Jaké další krémy v chladných dnech používat?

V nabídce přírodní kosmetiky HELAN najdete i další krémy do chladných až mrazivých dní.

  • Helan pleťový krém s kyselinou hyaluronovou
  • Helan pleťový krém s vitamíny 30+
  • Helan denní a noční krém pro smíšenou pleť

Kosmetika HELAN

Pro chladnější dny zvolte kvalitní bio kosmetické přípravky. Nešetřete na špatném místě a dopřejte si přírodní kosmetiku. Nakupujte z pohodlí domova v e-shopu Tendenceesence.cz.