přírodní kosmetika HELAN

Italská přírodní kosmetika pro celé tělo

Také vyhledáváte raději kvalitní kosmetiku, která neobsahuje chemii a další tělu neprospěšné látky? Pak vám rozhodně přijde vhod italská přírodní kosmetika HELAN.

Přírodní kosmetika HELAN

Přírodní kosmetika pro každodenní použití

Chcete sobě a své rodině pořídit kvalitní přírodní kosmetiku, kterou budete používat každý den? Nechcete řešit, zda vaše kosmetika neobsahuje chemické látky, parabeny a další nevhodné látky, které našemu tělu nijak neprospívají, ale naopak?

péče o ruce

Péče o vaše ruce

Vaše ruce umí prozradit, kým jste, aniž byste to tušili. Ruce vyzradí, kolik je vám přibližně let, zda jste ve stresu, protože si koušete nehty, zda jste kuřák, protože jsou vaše nehty nažloutlé ….

kosmetika na opalování HELAN

Přírodní kosmetika na opalování HELAN

Letní měsíce a slunění jsou v plném proudu. Došla vám vaše oblíbená kosmetika na opalování a vy přemýšlíte, jestli se raději poohlédnout po něčem na přírodní bázi?

Proč používat pleťové sérum?

Snad každou praktickou ženu napadne otázka, proč nestačí hydratační krém? Odpověď je jednoduchá. Pleťové sérum dodá naší pokožce větší procento aktivních látek a působí v jejich hlubších vrstvách.

Nezapomínejte na svou pleť na cestách

Letní sezóna je v plném proudu a snad každý odjíždí na vytouženou dovolenou. Ani zde bychom však neměli opomíjet péči o naši pleť. Bohužel v cestovních zavazadlech není mnohdy příliš prostoru na všechnu kosmetiku, kterou používáme.