Italská přírodní kosmetika pro celé tělo

Také vyhledáváte raději kvalitní kosmetiku, která neobsahuje chemii a další tělu neprospěšné látky? Pak vám rozhodně přijde vhod italská přírodní kosmetika HELAN.

Tato kosmetika má čistě přírodní složení a neobsahuje živočišné ani ropné deriváty, silikony a není testována na zvířatech.

Kosmetické přípravky HELAN mohou používat všichni členové vaší rodiny – od novorozených miminek až po nejstarší členy. Kosmetika HELAN přináší na český trh kosmetické přípravky i celé sady, které jsou konkrétně určeny pro různé typy pleti, věkové kategorie nebo pohlaví.

Nabídka italské kosmetiky HELAN

    • Kosmetika pleťová

Kosmetická společnost HELAN dodává pleťové krémy pro ženy, děti i muže. Dále pak přípravky vhodné na čištění pleti jako jsou pleťové vody, mléka nebo peelingy. Výživu vaší pleti také dodají pleťové masky a séra, či oční krémy. Na své si přijdou také nastávající maminky i miminka.

    • Tělová kosmetika

Nejen váš obličej, ale i zbytek těla potřebuje dokonalou péči. Proto tělo nezanedbávejte a použijte HELAN tělové hydratační krémy nebo mléka, sprchové gely a mýdla, která neobsahují parabeny. Také vaše ruce potřebují hydrataci, kterou jim dodají krémy na ruce.

    • Vlasová kosmetika

I vaše vlasy mohou být branou pro škodlivé chemické látky, které se do našeho těla dostávají prostřednictvím běžných šampónů. Proto doporučujeme používat vlasovou kosmetiku HELAN. Naleznete v ní nejen vlasové šampóny a kondicionéry, ale také balzámy a regenerační masky bez škodlivé chemie.

    • Kosmetika pro problematickou pleť

Asi nejdůležitější péče je o problematickou pleť, která vyžaduje specifické přípravky. Kosmetika HELAN na problematickou pleť vám pomůže ustálit rovnováhu vaší citlivé pokožky. Problematická pleť má sklony k tvorbě rudých žilek, akné a více se mastí než jiné typy pleti.

Přírodní kosmetika HELAN

Přírodní italská kosmetika HELAN má tradici již od roku 1976. Díky mnoha letům výzkumů a zkušeností, vyvinula společnost HELAN kvalitní přírodní kosmetiku, kterou používají klienti po celém světě.

Pořiďte si i vy kosmetické přípravky v té nejvyšší biokvalitě. Dodejte své pokožce dostatek hydratace, energie a vitamínů prostřednictvím kosmetiky. Vaši volbu jistě ocení všichni členové vaší rodiny. Nakupujte z pohodlí domova v e-shopu Tendenceesence.cz.