PDFTisk

HELAN Gelový krém na pleť s červenými žilkami 50ml

Hydratační ochranný gelový krém na citlivou pleť s červenými žilkami.
Array
Cena bez DPH 631 Kč
Doporučená MOC 763 Kč
Popis

COUPEROSE

Hydratační ochranný gelový krém na citlivou pleť s červenými žilkami.

Unikátní hydratační ochranný gelový krém pomůže najít přirozenou cestu k ustálení křehké rovnováhy citlivé snadno rudnoucí pleti se sklonem k tvorbě rudých žilek.

Jak funguje?

Výtažky z rostlin a čisté přírodní oleje maximálně chrání citlivou pokožku se sklonem k zrudnutí před alergickými reakcemi. Vitamín C chrání pleť před volnými radikály. Obsahuje přírodní sluneční filtry, které zabraňují reakci tváří na sluneční paprsky. Výtažek z Gotu kola zvyšuje tvorbu kolagenu a zlepšuje periferní krevní oběh. Posiluje buňky v cévních stěnách, čímž napomáhá průtoku krve.

Hydratační ochranný gelový krém obsahuje přírodní složky:

  • Borůvky
  • Gotu Kola (Centella asiatica) neboli pupečník asijský
  • Garcinia
  • Gingko biloba
  • Rusco
  • Arganový olej
  • Vosk z ječmene
  • Bambucké máslo
  • Vitamín C

COUPEROSE

je řešením pro mimořádně citlivou pokožku, která při každém sebemenším podnětu velmi lehce rudne. Vlivem chladu, větru, náhlé změně teploty, vystavením tváře slunci, nebo i vlivem kouře a smogu dojde v pokožce k rozšíření krevních kapilár, které postupně ztratí svoji schopnost vrátit se do původního, zúženého stavu. Zpomalí se tím krevní oběh a tím dojde k nedostatečné výživě kožních buněk a k pomalému odvodu toxických látek. Bez náležité péče vhodnými kosmetickými přípravky pak dochází k výskytu ojedinělých rudých žilek, které později v obličeji tvoří viditelné shluky. Tento stav pleti je jen krůček od vzniku zánětu, který přechází k trvalému poškození pleti. Může pak dojít k rozvoji kožní choroby růžovky (rosacea). Pokud tedy máte lehce rudnoucí tváře, pečujte preventivně o svoji pleť s kosmetikou COUPEROSE a navíc doržujte zásady správné životosprávy. Do jídelníčku zařaďte vyváženou stravu bohatou na ovoce, zeleninu, ryby. Stav takto citlivé pleti zhoršuje alkohol, káva, kouření, kořeněná jídla a všechny faktory, které mohou způsobit rozšíření cév.

Kód zboží: 11B

 

 

 

 

 

Kontaktní údaje

Ilona Sobotková

Telefon: +420-602-500-147

Email:

Prodejci kosmetiky HELAN

eshop tendenceesence

Přihlásit se k odběru novinek

Mohlo by Vás zajímat