Kód produktu: 09H

HELAN Pleťový krém s kyselinou hyaluronovou 50 ml

Kód zboží: 09H. Speciální hydratační pleťový elixír s kyselinou hyaluronovou s trojitou akcí a glykosaminoglykany, obohacený o přírodní extrakty z Baobab a medu.


Doporučená MOC 1074 Kč

GLI ELISIR ANTITEMPO

Pro okamžitou a dlouhotrvající hydrataci 24 h Speciální hydratační pleťový elixír s kyselinou hyaluronovou s trojitou akcí a glykosaminoglykany, obohacený o přírodní extrakty z Baobab a medu na obličej, krk a dekolt. Mulifunkční komplex zlepšuje a zvyšuje zásobování vodou, zlepšuje pružnost pokožky a její mikrocirkulaci s hlubokou a dlouhodobou hydratační akcí.

Účinné látky:

Kyselina hyaluronová s trojitou akcí
Glykosaminglykany
Baobab
Med
Inca In Chi
Karié
Vitamín A a E

Kyselina hyaluronová s trojitou akcí:
1. Velké molekuly vytvářejí na povrchu kožních buněk velmi hustou síťovinu pro prevenci dehydratace.
2. Střední molekuly vyplňují prostory mezi vlákny. 3. Malé molekuly dopravují vodu do vnitřních vrstev, podporují hlubší a dlouhodobou hydratační akci.

Glykosaminoglykany - mají ochrannou a podpůrnou funkci v kožních tkáních. Jsou to vysoce hydratační cukry se schopností zadržovat vodu.

Extrakt z Baobab a medu - komplexně působí na sílu soudržnosti kožních buněk, zlepšuje funkci kožní bariéry a navrací ji do normálu.

Vitamíny A a E - antioxidanty se schopností bojovat proti volným radikálům.

Olej Inca In Chi - je bohatý na esenciální mastné kyseliny Omega 3, 6 a 9, které jsou důležitou součástí kožních buněčných membrán. Obnovují optimální úroveň hydratace a kožní bariéru zabraňující ztrátě vlhkosti.

Užívejte každodenně na dokonale čistou pleť, naneste v tenké vrstvě na pokožku obličeje, krku a dekoltu a jemnými pohyby vmasírujte do úplného vsáknutí. Pokud máte obzvláště suchou a hrubou pokožku nejprve aplikujte hydratační sérum 09HS. Pravidelnou aplikací dosáhnete měkké, pružné a jasné pleti.

Přírodní složení: 94%

Neobsahuje parabeny.
Netestováno na zvířatech.
Certifikát ECOCERT.
Dermatologické testy.
Hypoalergenní kosmetický produkt.
Neobsahuje těžké kovy.

Délka: 0.0000 m
Šířka: 0.0000 m
Výška: 0.0000 m
Hmotnost: 0.0000 kg
Balení: 0.0000 kg