Peelingy na obličej HELAN

Peeling by měl být součástí péče o pleť. Vaši pleť nejen vyhladí, ale pomůže i s dalšími potížemi - při celkově unavené pokožce, nestejnoměrném zabarvení, sluncem mírně poškozené pleti, pigmentových skvrnách, jemných vráskách, akné či rozšířených pórech. Pleťový peeling totiž odstraní z vašeho obličeje odumřelé kožní buňky a umožní vaší pokožce vstřebávat výživu, kterou jí dodávají pleťové krémy a pleťová séra.

Jak často používat pleťový peeling

Účelem peelingu je odstranění poškozené vrstvy a poté regenerace pokožky. Příliš časté použití peelingu není vhodné, neboť se kůže nemůže dostatečně regenerovat. Normální pleti stačí používat peeling jednou za týden či 14 dní. Máte-li sušší pleť, nepoužívejte jej častěji než jednou za tři týdny.

Čím citlivější a sušší pleť máte, tím drobnější peelingové částečky byste měly volit. Ideální je vybrat si peeling podle konkrétního typu pleti.

Jak aplikovat pleťový peeling

Peeling vždy používejte jen na vyčištěnou, lehce navlhčenou pleť. Nanášejte jej krouživými pohyby pomocí prstů od středu obličeje směrem ven. Příliš netlačte. Pokud se vám na obličeji objeví velké množství vyrážek, je lepší pleť dále nedráždit. Máte-li na tváři jeden či dva nežádoucí pupínky, stačí se jim při „masírování“ peelingem vyhnout.

Po aplikaci peelingu jej důkladně opláchněte a namažte pleť hydratačním krémem. Případně jí předtím můžete dopřát hydratační pleťovou masku.

Vyzkoušejte pleťové peelingy HELAN

Pro normální pleť až suchou pleť doporučujeme peelingový gel s kyselinou hyaluronovou. Máte-li smíšenou pleť, pomůže vám gelový peeling s lopuchem a šalvějí.

Pleťové peelingy HELAN obdržely tyto certifikáty kvality:

certifikát iceacertifikát LAVlogo energia pulitalogo rina eng