PDFTisk

HELAN Výživný krém na pleť s červenými žilkami 50 ml

Regenerační výživný krém proti vráskám na citlivou pleť se sklonem k červenání a s červenými žilkami.
Array
Cena bez DPH 726 Kč
Doporučená MOC 879 Kč
Popis

COUPEROSE

REGENERAČNÍ VÝŽIVNÝ KRÉM PROTI VRÁSKÁM NA CITLIVOU PLEŤ, KTERÁ SNADNO RUDNE A TVOŘÍ SE NA NÍ ČEVENÉ ŽILKY.

Speciální výživný krém proti vráskám pomůže najít přirozenou cestu k ustálení křehké rovnováhy citlivé snadno rudnoucí pleti se sklonem k tvorbě rudých žilek.

Jak funguje?

Obsahuje přírodní rostlinné oleje a vosky z avokáda, ječmene, Shea, argánie, které přispívají k prevenci stárnutí kůže. Soubor extraktů z borůvek, garcinie, gingko biloba, koňského kaštanu a ostropestřce mají zklidňující, ochranné a restrukturalizační účinky. Chrání vlákna kolagenu a elastinu a zlepšují v pokožce mikrocirkulaci, takže kůže přijímá více kyslíku a živin. Posilují buňky v cévních stěnách, čímž napomáhají průtoku krve.

Výživný krém proti vráskám obsahuje přírodní složky:

  • Borůvky
  • Gotu Kola (Centella asiatica) neboli pupečník asijský
  • Garcinia
  • Gingko biloba
  • Rusco
  • Arganový olej
  • Vosk z ječmene
  • Bambucké máslo
  • Vitamín E a C

COUPEROSE

je řešením pro mimořádně citlivou pokožku, která při každém sebemenším podnětu velmi lehce rudne. Vlivem chladu, větru, náhlé změně teploty, vystavením tváře slunci, nebo i vlivem kouře a smogu dojde v pokožce k rozšíření krevních kapilár, které postupně ztratí svoji schopnost vrátit se do původního, zúženého stavu. Zpomalí se tím krevní oběh a tím dojde k nedostatečné výživě kožních buněk a k pomalému odvodu toxických látek. Bez náležité péče vhodnými kosmetickými přípravky pak dochází k výskytu ojedinělých rudých žilek, které později v obličeji tvoří viditelné shluky. Tento stav pleti je jen krůček od vzniku zánětu, který přechází k trvalému poškození pleti. Může pak dojít k rozvoji kožní choroby růžovky (rosacea). Pokud tedy máte lehce rudnoucí tváře, pečujte preventivně o svoji pleť s kosmetikou COUPEROSE a navíc doržujte zásady správné životosprávy. Do jídelníčku zařaďte vyváženou stravu bohatou na ovoce, zeleninu, ryby. Stav takto citlivé pleti zhoršuje alkohol, káva, kouření, kořeněná jídla a všechny faktory, které mohou způsobit rozšíření cév.

 

Kód zboží: 11R

 

Kontaktní údaje

Ilona Sobotková

Telefon: +420-602-500-147

Email:

Prodejci kosmetiky HELAN

eshop tendenceesence

Přihlásit se k odběru novinek

Mohlo by Vás zajímat