PDFTisk

HELAN Tonicum na pleť s červenými žilkami 125 ml

Osvěžující tonicum na pleť s červenými žilkami na pleť a dekolt 125 ml.
Array
Cena bez DPH 302 Kč
Doporučená MOC 365 Kč
Popis

COUPEROSE

 

HELAN Tonicum na pleť s červenými žilkami 125 ml

 

Díky svému speciálnímu složení tato jemná pleťová voda bez alkoholu projasní a osvěží obličej, optimálně doplňuje péči o snadno rudnoucí pleť s červenými žilkami.

 

Obsahuje:

  • extrakt z borůvek a gingko biloby
  • centella asiatica- pupenčík asijský
  • kaštan, koňský kaštan
  • listnatec ostnitý
  • výtažky z med
  • echinaceu, garcínii
  • vitamín A a C

 

Jak funguje?

Komplex látek získaných z medu zvláčňuje a zklidňuje pleť. Výtažky z borůvek a listnatce ostnitého zpevňuje křehkost krevních cév, které roztažením způsobují zrudnutí tváří.

 

Nenarušuje přirozené PH pokožky.

 

Použití:

 

Umyjte si obličej Mycím gelem na pleť s rozšířenými žilkami, optimalizujte jeho účinky ještě dočištěním Tonicem na pleť s červenými žilkami. Tím zbavíte šetrně pleť všech nečistot, zbytků make-upu a mastnoty a na takto dokonale čistou pleť naneste Pleťový krém na pleť s červenými žilkami.

 

Naše doporučení:

Citlivé pleti, která snadno rudne se sklonem k tvorbě červených žilek nesvědčí použití mýdla, sprchových gelů obsahujících SLES ani přílišné drhnutí.

 

COUPEROSE

je řešením pro mimořádně citlivou pokožku, která při každém sebemenším podnětu velmi lehce rudne. Vlivem chladu, větru, náhlé změně teploty, vystavením tváře slunci, nebo i vlivem kouře a smogu dojde v pokožce k rozšíření krevních kapilár, které postupně ztratí svoji schopnost vrátit se do původního, zúženého stavu. Zpomalí se tím krevní oběh a tím dojde k nedostatečné výživě kožních buněk a k pomalému odvodu toxických látek. Bez náležité péče vhodnými kosmetickými přípravky pak dochází k výskytu ojedinělých rudých žilek, které později v obličeji tvoří viditelné shluky. Tento stav pleti je jen krůček od vzniku zánětu, který přechází k trvalému poškození pleti. Může pak dojít k rozvoji kožní choroby růžovky (rosacea). Pokud tedy máte lehce rudnoucí tváře, pečujte preventivně o svoji pleť s kosmetikou COUPEROSE a navíc doržujte zásady správné životosprávy. Do jídelníčku zařaďte vyváženou stravu bohatou na ovoce, zeleninu, ryby. Stav takto citlivé pleti zhoršuje alkohol, káva, kouření, kořeněná jídla a všechny faktory, které mohou způsobit rozšíření cév.

Kontaktní údaje

Ilona Sobotková

Telefon: +420-602-500-147

Email:

Prodejci kosmetiky HELAN

eshop tendenceesence

Přihlásit se k odběru novinek

Mohlo by Vás zajímat