PDFTisk

HELAN Mycí gel na pleť s červenými žilkami 125 ml

Jemný čistící gel na citlivou pleť s červenými žilkami 125 ml.
Array
Cena bez DPH 259 Kč
Doporučená MOC 313 Kč
Popis

COUPEROSE

HELAN Mycí gel na pleť s červenými žilkami 125 ml

Unikátní čistící gel bez oleje k pečlivému odstranění make-upu, ulpělého prachu a smogu je speciálně vyvinut k ustálení křehké rovnováhy citlivé snadno rudnoucí pleti se sklonem k tvorbě rudých žilek.

Jak funguje?

Čistící gel je bohatý na přírodní čistící složky získané z jablek, pšenice, brambor, kukuřice a kokosu. Obsahuje výtažek z medu, který má změkčující a zklidňující účinky. Extrakt z borůvek a listnatce ostnitého zpevňuje křehkost krevních cév, které roztažením způsobují zrudnutí tváří. Nenarušuje přirozené PH pokožky.

Naše doporučení:

Při čištění své citlivé pleti si vštěpte nejdůležitější zásadu: Vyhněte se mýdlu a přípravkům obsahujícím SLS anebo SLES, které zcela naruší hydrolipidovou vrstvu a pak se škodlivé a toxické látky lehce dostanou do hlubších vrstev pokožky, kde mohou způsobit zánět a pleť je pak čím dál víc citlivější.

COUPEROSE

je řešením pro mimořádně citlivou pokožku, která při každém sebemenším podnětu velmi lehce rudne. Vlivem chladu, větru, náhlé změně teploty, vystavením tváře slunci, nebo i vlivem kouře a smogu dojde v pokožce k rozšíření krevních kapilár, které postupně ztratí svoji schopnost vrátit se do původního, zúženého stavu. Zpomalí se tím krevní oběh a tím dojde k nedostatečné výživě kožních buněk a k pomalému odvodu toxických látek. Bez náležité péče vhodnými kosmetickými přípravky pak dochází k výskytu ojedinělých rudých žilek, které později v obličeji tvoří viditelné shluky. Tento stav pleti je jen krůček od vzniku zánětu, který přechází k trvalému poškození pleti. Může pak dojít k rozvoji kožní choroby růžovky (rosacea). Pokud tedy máte lehce rudnoucí tváře, pečujte preventivně o svoji pleť s kosmetikou COUPEROSE a navíc doržujte zásady správné životosprávy. Do jídelníčku zařaďte vyváženou stravu bohatou na ovoce, zeleninu, ryby. Stav takto citlivé pleti zhoršuje alkohol, káva, kouření, kořeněná jídla a všechny faktory, které mohou způsobit rozšíření cév.

Kó zboží: 11D

 

NEJPRODÁVANĚJŠÍ KOSMETIKA HELAN

Kontaktní údaje

Ilona Sobotková

Telefon: +420-602-500-147

Email:

Prodejci kosmetiky HELAN

eshop tendenceesence

Přihlásit se k odběru novinek

Mohlo by Vás zajímat